Advertising

The Name of the Game: Специално за блогъри :)

декември 3, 2012

Както писах миналата седмица, играта за блогъри на eMag е жестока, защото може да ви спести разходите за коледни подаръци. 🙂

Правилата са следните, на кратко:

  1. Напиши история в блога си, в която присъстват продукти по твой избор от еMAG.bg и съдържа поне 3 линкa към различни продуктови категории в нашия сайт.
  2. Публикувай линк към твоята история като коментар под този пост в нашия блог на адрес http://blog.emag.bg/wishlist ; трябва да съдържа най-малко 3 линка към категории с продукти eMAG.bg (например: лаптопи и таблети ,десктоп PC и мониторителефонителевизорималки електроуреди,принтери т.н.)
  3. Стискай палци, защото може да си един от десетте късметлии, които ще бъдат избрани с лотария да получат ваучер за покупка от eMAG.bg на стойност 500 лева.

Тоест, ако сте tech-geek, или просто ви трябва сешуар или преса за коса, разгледайте, блогвайте и участвайте 🙂

Играта продължава до 13 декември, така че нямате много време 🙂

(Visited 45 times, 1 visits today)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply